Länk till förstasidan

Eva Hermansson

Linjeledare Allmän kurs gymnasienivå samt Engelska
eva.hermansson@regionhalland.se

Marie Ahlsten

Svenska, Religionskunskap, Filosofi, Psykologi
marie.ahlsten@regionhalland.se

Stefan Fredriksson

Matematik
stefan.t.fredriksson@regionhalland.se

Elisabeth Grimberg

Naturkunskap, Matematik
elisabeth.grimberg@regionhalland.se

Stefan Gustavsson

Idrott och ledarskap
stefan.gustavsson@regionhalland.se

Madelene Karlsson

Historia
madelene.a.karlsson@regionhalland.se

Anders Nilsson

Motion, Deltagarstöd
anders.nilsson@regionhalland.se

Anna Leandersson

Keramik
anna.leandersson@regionhalland.se

Heléne Persson

Svenska som andraspråk
helene.b.persson@regionhalland.se

Håkan Samuelsson

Samhällskunskap, Psykologi
hakan.samuelsson@regionhalland.se

Alexandra Korn

Deltagarstöd, Fadderverksamhet
alexandra.korn@regionhalland.se

Petra Tegge

Internatansvarig, Deltagarstöd, Näringsliv, Kreativt skapande, Fadderverksamhet
petra.lenander-tegge@regionhalland.se